آخرین اخبار : 

آخرین مقاله گوگل درباره الگوریتم پنگوین Friday, September 23, 2016

بعد از تغییرات اساسی در الگوریتم گوگل و مشاهده تغییرات و نقل قول یکی از سخنگویان گوگل مبنی بر اینکه تغییرات شهریور ۹۵(September 2016) ارتباطی به پنگوئن ندارد، بالاخره خود گوگل، در دوم مهر ماه ۹۵ برابر با بیست و سوم September 2016، خبر از به روز رسانی الگوریتم پنگوئن داد و گفت نسخه چهارم الگوریتم پنگوئن، در رتبه بندی ها اعمال شد و به گفته گوگل، الگوریتم پنگوئن، بخشی از هسته مرکزی الگوریتم گوگل شده و دیگر یک الگوریتم ثانویه و جداگانه ای نیست که برایبهبود نتایج و رتبه بندی های گوگل، اعمال شود.(مشاهده لینک وبلاگ رسمی گوگل درباره پنگوئن ۴).

ترجمه مقاله به صورت کلی در زیر براتون آوردم امیدوارم واستون جالب باشه

پنگوئن در حال حاضر بخشی از الگوریتم اصلی ما میباشد :
جمعه، 23 سپتامبر 2016
الگوریتم های گوگل بر روی بیش از 200 علامت منحصر به فرد و یا “سرنخ که این امکان را تکیه به سطح آنچه که شما ممکن است به دنبال. این سیگنالها شامل مواردی مانند کلمات خاص که به نظر می رسد در وب سایت های، تازگی محتوا، منطقه و رتبه خود را. یک سیگنال خاص از الگوریتم است که به نام پنگوئن، که برای اولین بار در سال 2012 و امروز راه اندازی شد و بعد از  آن بروزرسانی شد.

پس از یک دوره توسعه و آزمایش، ما در حال حاضر  الگوریتم پنگوئن در همه زبان هابه روز رسانی شد. در اینجا تغییرات کلیدی شما خواهید دید، که در میان درخواست های بالای مدیران سایت به ما بودند عبارتند از:

یکی از ویژگی های پنگوئن ۴ این است که در لحظه کار می کند (Real Time Ranking) و دیگر اینطور نیست که اطلاعات، توسط ربات ها جمع اوری شود و بعد از مدت مشخص، در الگوریتم گوگل، محاسبه شود و بعد از مدتی در نتایج تغییرات به وجود بیاید.بلکه در لحظه، رتبه بندی تغییر می کند.و این موضوع باعث می شود که نتایج تلاش های حاصل  ، چه منفی و چه مثبت، خیلی سریعتر نمایان شود.

نکته بعدی که در آن اشاره شده است کم ارزش کردن اسپم ها با تنظیم سیگنال های اسپم , بجای تاثیر دادن آنها در رنکینگ

به زبان ساده تر :الگوریتم پنگوئن ۴ گوگل صفحات خاصی از یک سایت را که بک لینک های اسپمی و بی کیفیت داشته باشند را مورد جریمه قرار می دهد و نه کل سایت را، این کار تشخیص جریمه سایت توسط این الگوریتم را دشوار می کند. چون ممکن است تعداد بازدید برخی از صفحات سایت که ترافیک ورودی خوبی هم دارند، به یکباره افت شدیدی کند.

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *